image

Üretim ve Belgeler

Europac; Karton/Lamine Kutular, standart ve özel kesimli ürünler, kağıttan veya oluklu P.P.’den mamül her türlü Seperatör Sistemleri, Stand’lar, Taşıma Kasaları ile özel paletli, uluslararası nakliyelere uygun kağıttan mamül Kapaklı Modüller, üretmektedir.

Müşterilerimize, üreticileri ile kurduğumuz Stratejik ortaklıklar yolu ile – Koli, Seperatör, Koli Bandı, baskılı/baskısız Naylon, Balonlu Naylon, Sticker, Hava Kabarcıklı Naylon, pvc, pet ve vci Torbalar dahil her türlü ambalaj malzemesi ile alternatifli çözümler sunmaktayız.

Tasarım ve Baskı Öncesi

Europac; konusunda uzman endüstriyel tasarım ekibi ile özel ambalaj taleplerini maket halinde sunmaktadır. Grafik çalışmaları, deneyimli grafik ekibi ile Mac yada PC ortamında çalışılarak hazırlanmaktadır. Baskı kalıplarını ise bünyesindeki CTP makinesi ile üretmektedir.

Üretim Süreci

Europac, modern makine parkı ile 50x70 cm’den 110x160 cm ebatlarına kadar, DİSPERSİYON lak, UV lak ve SELEFON işlemleri dahil, baskıdan yapıştırmaya kadar tüm aşamalarda hizmet vermektedir. Yine kendi bünyesindeki özel yapıştırma ekibi ile El İşçiliği ve Özel Uygulamalar gerektiren ürün taleplerini de karşılayabilmektedir.

Sertifikalarımız

Europac Ambalaj akredite kuruluş Bureau Veritas tarafından verilen ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. Ayrıca şirketimiz KASAD ve ECMA üyesidir.